Gündem
Düzce’de 25 kilo uyuşturucu madde yakalandı
![](https://romanhaber.com/wp-content/uploads/2024/02/duzcede-25-kilo-uyusturucu-madde-yakalandi-mSP14h6y-750x470.jpg)
Sefer DEMİR / DÜZCE (İGFA) – – Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçu kapsamında yürütülen soruşturmada Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince Anadolu Otoyolunda durumundan şüphelenilen bir araç duruduruldu.
Araçta yapılan aramada; M. Ö parça halinde (25 kilo 650 gram) Eroin maddesi ele geçirildi.
Gözaltına alınan şüpheli M.Ö Uyuşturucu Madde Ticareti Yapmak suçundan adli makamlara sevk edildi.